KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15395413
nr 1539 5413
Ulf Johansson
(1912-1978), Sverige
Oljemålning, Landskap. Signerad, daterad 43. Olja på pannå, bildmått: 32x40 cm, yttermått inklusive ram: 41x50 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 maj 2023
kl 19:09:24
7/5 09:29:36
Ulf Johansson
Läs mer om Ulf Johansson